A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Томашпільська центральна районна лікарня"

Про нас

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Томашпільська центральна районна лікарня»   є лікарняним закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає послуги вторинної/спеціалізованої медичної допомоги будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та  Статутом.

Підприємство створене за рішенням Томашпільської районної ради  від 21 червня 2018 року №417 (27 сесія 7 скликання) відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я КУ «Томашпільська центральна районна лікарня» у комунальне некомерційне підприємство «Томашпільська центральна районна лікарня». Майно підприємства є спільною власністю територіальних громад Томашпільського району в особі Томашпільської районної  ради Вінницької області.

Підприємство є правонаступником усього майна, всіх прав та обов’язків Комунального закладу охорони здоров’я КУ «Томашпільська центральна районна лікарня».

Засновником, Власником та органом управління майном Підприємства є територіальні громади Томашпільського району  в особі Томашпільської районної ради. Підприємство є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним Томашпільській районній  раді.

Підприємство в частині розподілу та фінансування видатків районного бюджету підпорядковується Томашпільській районній державній адміністрації.

Підприємство у своїй діяльності керується Конституцією України, Господарським та Цивільним Кодексами України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, загальнообов’язковими для всіх закладів охорони здоров’я наказами та інструкціями Міністерства охорони здоров’я України, загальнообов’язковими нормативними актами інших центральних органів виконавчої влади, відповідними рішеннями місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування та  Статутом.

 

ПРАВОВИЙ СТАТУС

Підприємство є юридичною особою публічного права. Права та обов’язки юридичної особи Підприємство набуває з дня його державної реєстрації.

Підприємство користується закріпленим за   ним комунальним  майном, що є спільною власністю  територіальних  громад  Томашпільського  району  на праві оперативного управління.

Підприємство здійснює некомерційну господарську діяльність, організовує свою діяльність відповідно до фінансового плану, затвердженого Засновником, самостійно організовує надання послуг і реалізує їх за тарифами, що визначаються в порядку, встановленому законодавством.

Збитки, завдані Підприємству внаслідок виконання рішень органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, які було визнано судом неконституційними або недійсними, підлягають відшкодуванню зазначеними органами добровільно або за рішенням суду.

Для здійснення господарської некомерційної діяльності Підприємство залучає і використовує матеріально-технічні, фінансові, трудові та інші види ресурсів, використання яких не заборонено законодавством.

Підприємство має самостійний баланс, рахунки в установах банків, Державному казначействі України, круглу печатку зі своїм найменуванням, штампи, а також бланки з власними реквізитами.

Підприємство має право укладати угоди (договори), набувати майнових та особистих немайнових прав, нести обов’язки, бути особою, яка бере участь у справі, що розглядається в судах України, міжнародних та третейських судах.

Підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність і затверджує штатний розпис.

Спеціальності медичних працівників, за якими провадитиметься господарська діяльність з медичної практики:

лікарські спеціальності: анестезіологія, бактеріологія, дерматовенерологія, дитяча хірургія, ендокринологія, ендоскопія, інфекційні хвороби, клінічна лабораторна діагностика, медицина невідкладних станів, наркологія, неврологія, організація і управління охороною здоров’я, ортопедія і травматологія, отоларингологія, офтальмологія, педіатрія, психіатрія, рентгенологія, терапія, ультразвукова діагностика, фізіотерапія, фтизіатрія, функціональна діагностика, хірургія, урологія;

 спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою: лабораторна справа (гігієна), лабораторна справа (клініка), медична статистика, рентгенологія, сестринська справа, сестринська справа (операційна).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень