A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Томашпільська центральна районна лікарня"

Подільський регіональний центр онкології (ПРЦО)

Подільський регіональний центр онкології (ПРЦО) м. Вінниця:

 

Адміністрація Подільського регіонального центру онкології (ПРЦО) доводить до Вашого відома, що з 2018 року в диспансерно-поліклінічному відділенні закладу впроваджується медично-інформаційна система «Доктор Елекс», яка дає змогу медичному реєстратору, в день звернення пацієнта, а також за попереднім записом, створити його електронну амбулаторну картку та електронну чергу.

З метою зменшення черг біля реєстратури та профільних кабінетів, сьогодні пацієнт може  попередньо записатися на прийом до лікаря  4 способами:

  1. Зареєструватися на офіційному сайті ПРЦО через посилання на інтернет-сторінці «запис до лікаря».
  2. Записати пацієнта на прийом в профільний кабінет поліклінічного відділення, може сімейний лікар завдяки офіційному сайту ПРЦО по зазначеній схемі.
  3. Записатися  на прийом до лікаря можливо по телефону (0432)46-16-27,  32-89-00
  4. Через термінал попереднього запису, на прийом до лікаря, можуть записатися пацієнти на зручні дні поточного місяця. Також хворі, виписуючись після стаціонарного або амбулаторного лікування, мають змогу записатись через термінал на наступний консультативний прийом до лікаря.

Частина пацієнтів, які не знають про можливість попереднього запису на прийом до лікаря, створюють «живу чергу» біля реєстратури, що подовжує час від звернення пацієнта за допомогою до консультації лікаря. Наголошуємо, що такий варіант запису пацієнтів тимчасовий, в період переходу реєстратури диспансерно-поліклінічного відділення на новий режим роботи.                            

Черга до реєстратури буде складатися з пацієнтів, які вперше звертаються за медичною допомогою в ПРЦО (це пов’язано з тим, що пацієнт повинен пред’явити паспорт, що підтвердить його проживання у Вінницькій обл.) та повторних пацієнтів, які попередньо не записались на прийом до лікаря.          

Попередній запис пацієнтів на прийом безперечно покращить якість надання спеціалізованої медичної допомоги жителям Вінницької області та міста Вінниці.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень